Сьогодні відбулась зустріч штабу волотерів ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" з керівником Білоцерківської волонтерської громадської організації "Спільно за мир" Марина Косолапова- Лазоренко, яка, до речі, є випускницею ветеринарного відділення нашого коледжу 2011 року. Марина поділилась враженнями про поїздку, з якої нещодавно повернулась. Вона розповіла про складні умови, в яких вдалося здійснити цю місію, а також про непересічні зусилля, які були зроблені для передачі вітань та подарунків для воїнів, що захищають нашу країну.
В цей нелегкий час ми єднаємось для досягнення спільної мети, всупереч всім викликам та перешкодам, що стоять на нашому шляху. Перемога за нами!
![]() |
![]() |
![]() |






