В рамках Тижня безпеки дорожнього руху, на занятті "Основи безпеки життєдіяльності, цивільного захисту та охорони праці" студенти групи Т-12 Технологічне Відділення з викладачем Юлія Кульбаченко ознайомились із основними принципами безпеки на дорозі, вивчили правила дорожнього руху, а також дізналися, як вчасно реагувати на різноманітні надзвичайні ситуації.
Таке практичне навчання допомагає їм у розвитку свідомого і відповідального ставлення до власної безпеки та безпеки інших учасників дорожнього руху.
![]() |




