Засідання гуртків "Комерсант" та "Маркетолог"

Чергове засідання гуртків "Комерсант" та "Маркетолог" (керівники Валентина ГНЄДІЧ та Валентина МАТВІЄНКО), членами якого є студенти коледжу освітньо-професійних програм «Комерційна діяльність» та «Інформаційна діяльність підприємства» проведено в рамках відзначення Всесвітнього дня захисту прав споживачів.
        Для світової та європейської спільноти захист прав споживачів є важливим показником рівня демократичності держави. Одним із пріоритетів Держпродспоживслужби на 2024 рік є процес реформування та євроінтеграція у сфері захисту прав споживачів. 
          Гуртківці зібрали цікавий аналітичний та статистичний матеріал стосовно дотримання вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін, дотримання правил торгівлі, продовольчої безпеки товарів , захисту прав споживачів під час придбання неякісних товарів. Також, на порядку денному засідання гуртка передбачалося питання стосовно ознайомлення із основними положеннями нового Закону України «Про захист прав споживачів», який підписано Президентом 5 липня 2023р. Це новий євроінтеграційний Закон, згідно з яким відбулася реформа захисту прав споживачів.
      Це питання ми розглянули, долучившись до WORKSHOP, присвяченому Всесвітньому дню захисту прав споживачів «Захист прав споживачів в умовах цифровізації економіки та європейського поступу України», організованому викладачами та студентами спеціальності 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" ВСП "Київський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету", які заздалегідь надіслали нам запрошення .
      Захід виявився змістовним, корисним та інформативним. 
   Щиро дякуємо організаторам WORKSHOP за можливість долучитися та стати учасниками такого важливого та сучасного заходу, за інтелектуальну комунікацію, за отримання цікавого досвіду. Сподіваємося на подальшу співпрацю.