21 березня 2024 року в шахово-шашковому клубі КЗ БМР ДЮСШ «Юність» відбувся чемпіонат Білоцерківської територіальної громади з шашок серед юнаків та дівчат за програмою міських спортивних ігор серед студентської молоді. Збірну команду коледжу представляли:
Юнаки:
Зінич Ростислав, група В-21
Андрійчук Богдан, група Т-31
Лещенко Дарій, група В-11
Дівчата:
Воронко Анастасія, група В-11
Михальська Марина, група ТК-21
Джура Анна, група Е-11
У безкомпромісній боротьбі дівчата ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ» зайняли ІІІ місце, юнаки за підсумками змагань посіли ІV місце.
Вітаємо переможців!




