Участь у чемпіонаті з шашок

21 березня 2024 року в шахово-шашковому клубі КЗ БМР ДЮСШ «Юність» відбувся чемпіонат Білоцерківської територіальної громади з шашок серед юнаків та дівчат за програмою міських спортивних ігор серед студентської молоді. Збірну команду коледжу представляли:

         Юнаки:

Зінич Ростислав, група В-21

Андрійчук Богдан, група Т-31

Лещенко Дарій, група В-11

        Дівчата:

Воронко Анастасія, група В-11

Михальська Марина, група ТК-21

Джура Анна, група Е-11

         У безкомпромісній боротьбі дівчата ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ» зайняли ІІІ місце, юнаки за підсумками змагань посіли ІV місце.

            Вітаємо переможців!