10 червня 2026 року відбулися вибори голови студентського парламенту ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ».
Після активної виборчої кампанії, змістовних дебатів та чесного голосування студенти зробили свій вибір. Новообраною головою студентського парламенту стала Діана Стеценко (група В-11), яка здобула довіру студентської спільноти завдяки своїй активній позиції, відкритості до діалогу та прагненню розвивати студентське самоврядування.
У виборчих перегонах також взяли участь Сербін Матвій (К-11), Романенко Руслан (Т-12), Лукашенко Діана (КД-11) та Горобінська Мирослава (КД-11). Кожен із кандидатів продемонстрував лідерські якості, відповідальність, креативність та небайдужість до життя коледжу.
Щиро дякуємо всім учасникам виборів за сміливість, активність і бажання працювати на благо студентської спільноти.
Бажаємо Діані успіхів, натхнення, наполегливості у реалізації нових ідей та плідної роботи на посаді голови студентського парламенту.
Разом — до нових можливостей, цікавих проєктів та позитивних змін!





