Військово-патріотичні ігри серед молоді

    14 жовтня 2024 року в Білій Церкві відбулися «Військово-патріотичні ігри» серед молоді.
   Військово-патріотичні ігри є системною формою національно-патріотичного виховання молоді, важливим засобом громадянської освіти, формування національно-патріотичної свідомості відповідно до ціннісних орієнтирів та індикаторів ефективності стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
  У заході взяли участь 6 команд з різних навчальних закладів нашого міста, серед них команда «КВЕТ» ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" у складі:
      Козлов Михайло К-21
      Марченко Максим К-12
      Лукаш Олександр К-11
      Бондаренко Олександр В-21
      Безалтинний Артем К-12
   Керівник команди - викладач навчальної дисципліни "Захист України" Василь ЯНЕНКО.
   Щиро вітаємо всіх учасників та переможців!
   Безмежно вдячні Збройним Силам України, що боронять наше мирне життя.
   Слава Україні!