14 жовтня 2024 року в Білій Церкві відбулися «Військово-патріотичні ігри» серед молоді.
Військово-патріотичні ігри є системною формою національно-патріотичного виховання молоді, важливим засобом громадянської освіти, формування національно-патріотичної свідомості відповідно до ціннісних орієнтирів та індикаторів ефективності стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
У заході взяли участь 6 команд з різних навчальних закладів нашого міста, серед них команда «КВЕТ» ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" у складі:
Козлов Михайло К-21
Марченко Максим К-12
Лукаш Олександр К-11
Бондаренко Олександр В-21
Безалтинний Артем К-12
Керівник команди - викладач навчальної дисципліни "Захист України" Василь ЯНЕНКО.
Щиро вітаємо всіх учасників та переможців!
Безмежно вдячні Збройним Силам України, що боронять наше мирне життя.
Слава Україні!
![]() |
![]() |





