Семінар-інтенсив з менеджменту

   15 жовтня 2024 року у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" проведено практичний семінар-інтенсив із навчальної дисципліни "Менеджмент". Студенти груп КД-32, КД-201 разом з викладачем Валентиною Матвієнко опрацювали тему "Управління групами. Керівництво та лідерство".
   Розглянуто питання:
 - розвитку та управління формальними та неформальними групами;
 - типи керівників;
 - поняття лідерства, авторитету та стилю керівництва;
 - саморозвитку, самовдосконалення та самореалізації керівника;
 - ознайомлення з поняттям selfmade;
 - формування навичок з time-management.
   Практичний психолог коледжу Сніжанна Гриценюк ознайомила здобувачів освіти зі S.M.A.R.T. - системою цілепокладання, технологіями time-management (матриця Ейзенхауера, колесо балансу, хронометраж, складання списків, правило Паретто тощо). Також студенти практично відпрацювали деякі техніки стресменеджменту (дихання 4-7-8, «Метелик», прихований таппінг та інше).
   Дуже важливо, щоб навчання включало в себе розвиток життєвих навичок із підтримки ментального здоровʼя учасників освітнього процесу, викликало позитивні емоції та спонукало студентів до роботи над собою.
   Отриманий фідбек був змістовним та корисним.