Чорнобильська трагедія у 1986 році стала однією з найбільших катастроф у ядерній історії людства. Сьогодні ж, у 38 річницю трагедії, студенти групи К-11 разом із куратором Губатенко Н.А. відвідали виставку „Чорнобиль – біль і пам’ять”в Білоцерківському краєзнавчому музеї. Особливо вражаючим було дізнатися про подвиг білоцерківських пожежників та інших героїв, які без коливань вирушили на боротьбу з наслідками аварії. Вони стали справжніми символами мужності та самопожертви. В цілому, відвідання виставки „Чорнобиль – біль і пам’ять” стало для нас не лише способом ознайомитися з історичними подіями, а й можливістю вшанувати пам'ять тих, хто став справжніми героями у часи найважчих випробувань.




