23 травня, День героїв - щорічне свято в Україні на честь українських вояків — борців за волю України. Сьогодні ж це день всіх захисників України від російської орди.
І саме у переддень Дня Героїв у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" відбулося відкриття Дошки пам’яті та вшанування воїнів, які навчалися в коледжі та поклали життя за територіальну цілісність та захист України.
На урочистій церемонії були присутні рідні, друзі, одногрупники загиблих.
Зі вступним словом до всіх присутніх звернулась директорка коледжу Ольга Харчишина, яка наголосила що ми пам'ятатимемо наших випускників, як добрих, щирих, юних, а головне – патріотами своєї країни. Адже вони виконали свій обов'язок перед Батьківщиною, захищаючи нас.
Кожен, хто стає на захист держави, поповнює лави добровольців у війні - герой.
Кожен, хто робить свій внесок у перемогу України - герой.
Кожен, хто ризикує життям, аби надати таку потрібну допомогу - герой.
До присутніх у залі та до викладачів закладу звернулась Катерина Мотрич – мама загиблого воїна, яким дякувала за надану шану полеглим Героям.
Низький уклін батькам, рідним та друзям наших героїв!
Ми завжди будемо пам’ятати ваших синів, доньок, чоловіків, братів, батьків… Вони загинули заради мирного неба та щасливого майбутнього нашої країни ! Вічна пам'ять героям!
Слава Україні! Героям слава!




