Екскурсія на Миронівський м'ясопереробний завод

  21 травня 2024 року студенти ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" відділення енергетичного машинобудування, ОПП "Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних машин і установок", група К-22 відвідали Миронівський м'ясопереробний завод "Легко" ВП ПрАТ "МЗВКК"
На підприємстві:
   Олена Пацалюк познайомила студентів з діяльністю підприємства;
   Андрій Білик, Олександр Якименко, Олексій Нехорошев провели екскурсію по виробництву та на аміачно-компресорну станцію.
   ДЯКУЄМО керівництву підприємства за приділений час, підтримку студентства!
Такі виїзні заняття дають можливість нашим студентам зрозуміти свою професію, а підприємствам підібрати кадри - підготовка яких розпочнеться з дуальної форми навчання у коледжі.