Якою має бути Білоцерківська громада у майбутньому та що для цього потрібно зробити?
На ці та інші питання шукали відповідь у ході стратегічної сесії, яка відбулася 19 вересня у Молодіжному Центрі за підтримки Управління економіки БМР, фахівців з аналітичного центру CEDOS та U-lead.
ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" представляла Голова студентського парламенту Вікторія Мереженюк .
Учасники зустрічі окреслили досягнення громади, проблемні питання, які потребують вирішення, ділилися своїми думками та ідеями щодо напрямків розвитку громади у майбутньому.








