Ми маємо надію, що на зміну їм прийшло молоде талановите покоління студентів, яке з честю буде продовжувати традиції, започатковані у нас.
Один із улюблених заходів серед студентства - це конкурс талантів "Дебют першокурсників".
У нашому коледжі він проводиться кожної осені - і це вже стало доброю традицією, яку студенти охоче підтримують багато десятиліть поспіль.
Це можливість для першокурсників проявити себе перед одногрупниками і викладачами якомога краще. А ще це змагання між групами, де кожен прагне перемогти.
Вітальними словами конкурс відкрила в.о. директора коледжу Ольга Миколаївна Харчишина, яка побажала усім учасникам яскравих виступів та перемог і продекламувала власний вірш «Формули», чим задала особливу атмосферу на святі.
Кожна група учасників конкурсу представила на розгляд журі програму художньої самодіяльності різних жанрів.
Оцінюючи таланти студентів, журі конкурсу звертало увагу на оригінальність, творчість, професійний рівень виконання, а також на загальне естетичне враження від виступу. Ретельно зваживши усі «за» і «проти» у виступах членів груп, підсумувавши загальну кількість балів, визначили переможців:
«Вокальне мистецтво» перше місце зайняла група Т-11, КД-11. Друге місце посіла група Е-11. Третє місце – у групи Т-12.
«Хореографічне мистецтво» І місце – група Ф-11, ІІ місце – група В-12.
«Гра на музичних інструментах» І місце – ІДП-11, В-11. Друге місце – ІДП-11. Третє у груп В-11, Ф-11.
«Декламування віршів» І місце – ІДП-11, Е-11; ІІ місце – КД-11; ІІІ місце – Т-11.
Вітаємо від щирого серця переможців та всіх учасників конкурсу! Бажаємо не втрачати завзятості та енергії, сили волі та бажання творити! Бажаємо успіху в щоденних справах та, звичайно, чудових вражень та щасливих миттєвостей студентського життя! Висловлюємо подяку всім організаторам дійства, а студентам – за їх теплі серця, вогонь душі та бажання перемагати.