Співпраця між закладами освіти

Співпраця між закладами освіти сприяє обміну ідеями та кращими практиками, збагачує навчальний процес для студентів, допомагає створити більш інтегровану та комплексну систему навчання, підтримує всебічний розвиток здобувачів освіти.
Враховуючи тенденції у сучасній освіті 17 квітня 2024 р. у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" відбулася гостьова зустріч із колегами з ВСП "Золотоніський фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ".
Директори Ольга Харчишина та Іван Жало поділилися досвідом управління закладом освіти у воєнний час та обговорили питання співпраці закладів з професійної взаємодії, в тому числі академічної мобільності.
Заступники директорів з виховної роботи Надія Єрохіна та Світлана Палієнко зосередилися на питаннях організації студентського самоврядування в коледжах, особливостях організації виховної роботи в гуртожитку також роботи зі студентами вразливих категорій та проговорили можливості співпраці у проведенні виховних заходів. До обговорення долучилася Валентина Матвієнко, методист коледжу, яка запропонувала шляхи та напрямки співпраці з обміну професійним досвідом.
Також відбулася зустріч завідувачки технологічного відділення Алли Старовойтової із завідувачкою ветеринарно-технологічного відділення Інною Кравченко. Особлива увага була приділена організації практичної підготовки та дуальної освіти.
Гості відвідали Зразкові музей історії коледжу, Зразковий музей народного побуту Київщини та мобільний SMART-HUB з психологічного супроводу студентської молоді.