Співпраця між закладами освіти сприяє обміну ідеями та кращими практиками, збагачує навчальний процес для студентів, допомагає створити більш інтегровану та комплексну систему навчання, підтримує всебічний розвиток здобувачів освіти.
Враховуючи тенденції у сучасній освіті 17 квітня 2024 р. у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" відбулася гостьова зустріч із колегами з ВСП "Золотоніський фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ".
Директори Ольга Харчишина та Іван Жало поділилися досвідом управління закладом освіти у воєнний час та обговорили питання співпраці закладів з професійної взаємодії, в тому числі академічної мобільності.
Заступники директорів з виховної роботи Надія Єрохіна та Світлана Палієнко зосередилися на питаннях організації студентського самоврядування в коледжах, особливостях організації виховної роботи в гуртожитку також роботи зі студентами вразливих категорій та проговорили можливості співпраці у проведенні виховних заходів. До обговорення долучилася Валентина Матвієнко, методист коледжу, яка запропонувала шляхи та напрямки співпраці з обміну професійним досвідом.
Також відбулася зустріч завідувачки технологічного відділення Алли Старовойтової із завідувачкою ветеринарно-технологічного відділення Інною Кравченко. Особлива увага була приділена організації практичної підготовки та дуальної освіти.
Гості відвідали Зразкові музей історії коледжу, Зразковий музей народного побуту Київщини та мобільний SMART-HUB з психологічного супроводу студентської молоді.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |







