Хочемо поділитися приємними результатами нашої гурткової роботи. У межах діяльності гуртка «Феміда» студенти ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" взяли участь у Всеукраїнській онлайн-олімпіаді з історії та правознавства.
Завдання були непростими, але системна робота в гуртку, аналіз джерел та взаємопідтримка дали свій результат.
Вітаємо наших студентів із зайнятими призовими місцями!
Дякуємо студентам за наполегливість та якісну підготовку. Гурткова робота – це не просто додаткові заняття, а реальний шанс заявити про себе.
Пишаємося! Вітаємо переможців!




