12 червня 2024 року відбулась звітно-виборна Конференція студентів ВСП "Технолого-економічного фахового коледжу Білоцерківського НАУ", на якій було затверджено новий склад Студентського парламенту та представлені звіти голів рад відділень коледжу.
Президентом Студентського парламенту на 2024-2025 н.р. обрано Андрія Острового (студента групи К-22).
Почесні гості заходу – директор ВСП ТЕФК БНАУ – Ольга Харчишина, заступник директора з виховної роботи – Надія Єрохіна, завідувачка відділення ветеринарної медицини – Олена Єрохіна, методист економічного відділення – Світлана Степанчук.
Голова Студентського парламенту Вікторія Мереженюк – вручила Подяки студентам «За активну участь у роботі студентського самоврядування»:
-
Бондаренку Олександру
-
Воронці Анастасії
-
Зіничу Ростиславу
-
Стратулату Іллі
-
Коржанову Даніїлу
-
Сич Олександрі
-
Сакуліній Вірі
-
Горбач Олександрі
-
Чумаку Владиславу
-
Бількевичу Богдану
-
Похильку Дмитру
-
Птеренко Юлії
-
Беці Миколі
-
Дащенко Лілії
-
Саханській Вікторії
Від імені студентства Вікторія Мереженюк (голова Студентського парламенту 2022-2023, 2023-2024 н.рр.) висловила адміністрації закладу подяку за безкінечне терпіння та віру в студентську молодь, що надихають на розвиток і самовдосконалення.
Вітаємо новообраний склад Студентського парламенту ВСП ТЕФК БНАУ!






