Звітно-виборна Конференція студентів коледжу

12 червня 2024 року відбулась звітно-виборна Конференція студентів ВСП "Технолого-економічного фахового коледжу Білоцерківського НАУ", на якій було затверджено новий склад Студентського парламенту та представлені звіти голів рад відділень коледжу.
Президентом Студентського парламенту на 2024-2025 н.р. обрано Андрія Острового (студента групи К-22).
Почесні гості заходу – директор ВСП ТЕФК БНАУ – Ольга Харчишина, заступник директора з виховної роботи – Надія Єрохіна, завідувачка відділення ветеринарної медицини – Олена Єрохіна, методист економічного відділення – Світлана Степанчук.
Голова Студентського парламенту Вікторія Мереженюк – вручила Подяки студентам «За активну участь у роботі студентського самоврядування»:
  • Бондаренку Олександру
  • Воронці Анастасії
  • Зіничу Ростиславу
  • Стратулату Іллі
  • Коржанову Даніїлу
  • Сич Олександрі
  • Сакуліній Вірі
  • Горбач Олександрі
  • Чумаку Владиславу
  • Бількевичу Богдану
  • Похильку Дмитру
  • Птеренко Юлії
  • Беці Миколі
  • Дащенко Лілії
  • Саханській Вікторії
Від імені студентства Вікторія Мереженюк (голова Студентського парламенту 2022-2023, 2023-2024 н.рр.) висловила адміністрації закладу подяку за безкінечне терпіння та віру в студентську молодь, що надихають на розвиток і самовдосконалення.
Вітаємо новообраний склад Студентського парламенту ВСП ТЕФК БНАУ!