Зустріч з Олександром ТКАЧЕНКОМ

Війна... На жаль, ми знаємо про неї не лише із світлин та новин у ЗМІ. Найважливіше залишається за кадром.

       22.02.2024 р. відбулася зустріч адміністрації та студентів коледжу із випускником 2002 р. Олександром ТКАЧЕНКОМ, який зараз боронить нашу країну.

     У теплій домашній атмосфері студенти з перших вуст почули про реалії війни, про мужність та винахідливість наших захисників, почули цікаву думку щодо багатьох болючих подій та явищ, які наразі мають місце у суспільстві. Під час спілкування Олександр наголосив на тому, що сьогодні важливо для молоді навчатися, бо саме за нею відбудова нашої країни.

      Олександр подякував ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ» за постійну підтримку його команди, а директор освітнього закладу Ольга ХАРЧИШИНА від імені освітянської та студентської громад висловила велику вдячність за можливість щодня спокійно ходити вулицями міста та здобувати освіту.