Змагання із шашок на кубок директора коледжу

03 квітня 2024 року проведено змагання з ШАШОК серед викладачів та співробітників коледжу на кубок директора ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ"
У змаганнях взяли участь 16 учасників, які представляли циклові комісії та підрозділи закладу освіти. Головним суддею була Сторожук Л.П, а викладачі циклової комісії фізичного виховання - суддями.
За результатами змагань призові місця розподілились наступним чином:
1 місце Лесь Вікторія Миколаївна - викладач української мови та літератури;
2 місце Рой Наталія Михайлівна - викладач математики та вищої математики;
3 місце Чала Інна Тимофіївна - заступник директора з навчальної роботи.
Змагання проходили в дружній атмосфері та стали прикладом гартування командного духу.
Усі гравці були нагороджені сертифікатами, призери - грамотами та корисними подарунками, а переможниця отримала Кубок, який стане доброю згадкою про подію та започатковану традицію.