На відділенні енергетичного машинобудування, технологічному, ветеринарному, економічному відділеннях ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ» пройшли засідання рад роботодавців.
Відповідно до Положення про Раду роботодавців ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ» всі члени такої організації взаємодіють у питаннях підвищення якості ОПП, навчальних планів, їх інформаційно-методичного і матеріально-технічного забезпечення, реалізації і ресурсної підтримки виробничих і переддипломних практик здобувачів освіти, проведенні спільних конференцій, круглих столів, семінарів для здобувачів освіти, педагогічних працівників, участі в експертизі підготовки випускників, сприяння працевлаштування випускників, проведенні постійного моніторингу якості їх підготовки, організації підвищення кваліфікації й стажувань педагогічних працівників, співробітників Коледжу тощо.
Плідної ВАМ праці та напрацювань!








