27.02.2024 року відбулося розширене засідання студентського парламенту ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ».
З вітальним словом до кращих студентів коледжу звернулися директор коледжу Ольга ХАРЧИШИНА та заступник директора з виховної роботи Надія ЄРОХІНА. Адміністрація навчального закладу нагородили студентський актив подяками за активну участь у громадському житті коледжу та групи й символічними подарунками.
Члени ради розглянули та обговорювали питання щодо роботи парламенту на березень.
Засідання було конструктивним та корисним!
![]() |




