01 серпня 2024 року у ВСП "Технолого-економічному фаховому коледжі Білоцерківського НАУ" відбулося засідання Приймальної комісії закладу освіти, де були обговорені результати зарахування вступників на основі базової середньої освіти та складений план роботи циклових комісій для продовження активної профорієнтаційної роботи.
Голова приймальної комісії Ольга ХАРЧИШИНА відмітила якісний рівень організації вступної кампанії, професійну роботу консультаційного центру, технічних секретарів, відповідального секретаря приймальної комісії Лариси ВОВК та заступника відповідального секретаря Світлани СТЕПАНЧУК.
Вступна кампанія триває! Слідкуйте за оголошеннями на сайті коледжу та в соціальних мережах.
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|









