Засідання педагогічної ради

29 серпня 2024 року у ВСП «Технолого-економічному фаховому коледжі Білоцерківського НАУ» відбулося засідання педагогічної ради.
Розпочала засідання директор закладу Ольга ХАРЧИШИНА, яка привітала присутніх з початком нового навчального року, представила колективу нових членів педагогічної ради та вручила подяки і памʼятні відзнаки за особливі успіхи в роботі та навчанні.
На педраді було розглянуто та обговорено низку питань.
Зокрема про результати навчальної діяльності в 2023/2024 н.р. та особливості організації освітнього процесу в 2024/2025 н. р. розповіла заступник директора з навчальної роботи Інна ЧАЛА.
Методист коледжу Валентина Матвієнко проаналізувала результати методичної роботи педагогічного колективу за 2023-2024 н.р. та наголосила на основних завданнях і напрямах освітньої діяльності колективу в 2024-2025 н.р.
Секретар приймальної комісії Лариса ВОВК доповіла про результати вступної кампанії в 2024 році.
Директор коледжу Ольга ХАРЧИШИНА окреслила основні завдання педагогічного колективу на 2024/2025 н.р., розповіла про готовність матеріально-технічної бази до нового навчального року та запропонувала до затвердження план реалізації Стратегії розвитку коледжу на 2024-2025 н.р.
Також розглядалися такі питання як, затвердження ліміту стипендіатів для здобувачів освіти, зарахованих на перший курс, затвердження складу волонтерського штабу, розгляд та затвердження клопотання щодо кандидатур на призначення стипендії міського голови, затвердження освітньо-професійних програм та погодження навчальних планів, затвердження голів та складу циклових комісій, складу комісії з питань етики і академічної доброчесності та затвердження нової редакції Стандарту ВСП ТЕФК БНАУ.
Атмосфера роботи педагогічної ради була робочою та дружньою. За результатами засідання педколективу прийнято ряд важливих рішень, які будуть визначати головний напрям роботи та розвитку коледжу.