31 січня 2024 року у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" відбулося засідання педагогічної ради.
Розпочала засідання директор закладу Ольга ХАРЧИШИНА, яка привітала присутніх із початком нового навчального семестру та представила колективу нових членів педагогічної ради.
На педраді було розглянуто та обговорено низку питань. Зокрема, заступник директора з навчальної роботи Інна ЧАЛА, заступник директора з навчально-виробничої роботи Лідія ДУДНИК та методист коледжу Валентина МАТВІЄНКО проаналізували діяльність навчального закладу в 1 семестрі 2023-2024 н.р. та наголосили на основних завданнях і напрямах освітньої діяльності колективу в 2 семестрі.
Про результати виховної роботи та особливості організації студентського самоврядування коледжу звітували Надія ЄРОХІНА, заступник директора з виховної роботи, Надія ПЛІЩЕНКО, культорганізатор та Вікторія МЕРЕЖЕНЮК, президент студентського парламенту.
Завідувачка економічного відділення Лариса ВОВК доповіла про результати виконання плану заходів щодо усунення недоліків попередньої акредитації ОПП «Фінанси і кредит», «Інформаційна діяльність підприємства».
Також розглядалися такі питання, як результати використання бюджету коледжу в 2023 році та планування його на 2024 рік, зарахування результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників, інформація про виконання рішень педрад за І семестр 2023-2024 н.р.
Атмосфера роботи педагогічної ради була робочою та дружньою. За результатами засідання педколективу прийнято ряд важливих рішень, які будуть визначати головний вектор роботи та розвитку коледжу.
![]() |
![]() |
![]() |
|






