Засідання педагогічної ради

   15 червня 2026 року у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" відбулося засідання педагогічної ради.
   Засідання розпочала директор коледжу Ольга ХАРЧИШИНА, яка щиро привітала викладачів із їхніми професійними здобутками.  
   Під час педради було розглянуто та обговорено низку ключових питань:
   Викладачі гуманітарних дисциплін Степан ГУРСЬКИЙ та Неля ДУКА виступили з темою «Розвиток системи знань і цінностей про Україну та її народ».
   Відповідальний секретар приймальної комісії Юлія КУЛЬБАЧЕНКО доповіла про готовність приймальної комісії до прийому абітурієнтів у 2026 році.
   Заступник директора з навчальної роботи Інна ЧАЛА:
- проаналізувала виконання робочих навчальних планів і програм за 2025/2026 н.р.;
- доповіла про перспективне навчальне навантаження на 2026/2027 н.р.;
- представила на затвердження список студентів на отримання свідоцтва про ПЗСО з відзнакою та склад керівників робочих груп ОПП.
  Заступник директора з навчально-виробничої роботи Лідія ДУДНИК прозвітувала про роботу комісії з питань етики та академічної доброчесності за 2025/2026 н.р.
   Головний бухгалтер Анжела СИНЯВСЬКА доповіла про ліміт стипендіатів для призначення стипендії за результатами II семестру.
   Директор коледжу Ольга ХАРЧИШИНА підвела підсумки роботи педагогічної ради за весь 2025/2026 навчальний рік.
   Крім того, на засіданні було розглянуто клопотання педагогів щодо визнання результатів підвищення кваліфікації  , а також схвалено низку положень, що регулюють внутрішню діяльність коледжу.
   Засідання пройшло в теплій, доброзичливій та конструктивній атмосфері. Усі ухвалені рішення спрямовані на подальший розвиток і вдосконалення освітнього процесу в коледжі!