13 грудня 2023 року у ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж БНАУ» відбулося засідання організаційно-методичної комісії із внутрішнього забезпечення якості освіти, на якому було розглянуто ряд питань:
Заступник директора з виховної роботи Надія Єрохіна та соціальний педагог Олена Пендер доповіли про організацію роботи зі студентами соціально-незахищених категорій.
Методист Інна Чала проінформувала присутніх щодо формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів освіти через вибір освітніх компонентів
Заступник директора з виховної роботи Надія Єрохіна проаналізувала систему роботи вихователя гуртожитку Кривенької Н.М.
Методист Валентина Матвієнко та голови циклових комісій розповіли про організацію роботи з оформлення портфоліо викладачів
Завідувачки відділень проаналізували результати тематичного оцінювання та складання заліків з модулів.




