Засідання ОМК з внутрішнього забезпечення якості освіти

17 квітня 2024 року у ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж БНАУ» відбулося засідання організаційно-методичної комісії із внутрішнього забезпечення якості освіти, на якому було розглянуто ряд питань.
Голови циклових комісій Валентина БОЙКО та Вікторія КОКОША проінформували присутніх щодо стану навчально-методичного забезпечення обов’язкових освітніх компонентів, що формують спеціальні компетентності здобувачів фахової передвищої освіти ОПП «Інформаційна діяльність підприємства» та «Фінанси і кредит».
Завідувачка відділення Алла СТАРОВОЙТОВА доповіла про ефективність системи внутрішнього контролю на відділенні харчових технологій.
Заступник директора з виховної роботи Надія ЄРОХІНА та завідувачки відділень проаналізували ефективність організації індивідуальної роботи з батьками студентів на відділеннях коледжу.
Заступник директора з навчально-виробничої роботи Лідія ДУДНИК та завідувачки відділень поділилися досвідом стосовно практики збору, аналізу та врахування інформації щодо кар’єрного шляху випускників на відділеннях коледжу.
Заступник директора з навчальної роботи Інна ЧАЛА та голови циклових комісій проінформували присутніх про результати перевірки курсових робіт здобувачів освіти на наявність текстових запозичень.
Голова циклової комісії інформаційно-економічних дисциплін Валентина БОЙКО доповіла про забезпечення навчальних предметів/дисциплін з ОПП «Електронний бізнес та інформаційні технології» в електронній бібліотеці коледжу.