Засідання голів департаменту студентського парламенту

     4 вересня 2024 року відбулося перше засідання голів департаментів студентського парламенту ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ".
       Заступник директора з виховної роботи Надія ЄРОХІНА привітала студентів з початком навчального року, розповіла про власне бачення діяльності цієї гілки парламенту та пообіцяла всебічну підтримку адміністрації закладу.
       У процесі засідання студенти затвердили план роботи студентського парламенту.
       Не менш важливим аспектом засідання було об'єднання департаментів фізичного і трудового виховання та військово-патріотичного в один.
       Зустріч стала майданчиком для обміну досвідом та ідеями.
       Наступні засідання обіцяють бути не менш цікавими та інформативними. Запрошуємо усіх зацікавлених долучитися до нашої команди!