4 вересня 2024 року відбулося перше засідання голів департаментів студентського парламенту ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ".
Заступник директора з виховної роботи Надія ЄРОХІНА привітала студентів з початком навчального року, розповіла про власне бачення діяльності цієї гілки парламенту та пообіцяла всебічну підтримку адміністрації закладу.
У процесі засідання студенти затвердили план роботи студентського парламенту.
Не менш важливим аспектом засідання було об'єднання департаментів фізичного і трудового виховання та військово-патріотичного в один.
Зустріч стала майданчиком для обміну досвідом та ідеями.
Наступні засідання обіцяють бути не менш цікавими та інформативними. Запрошуємо усіх зацікавлених долучитися до нашої команди!





