08 червня 2026 року у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" проведено виїздне засідання адміністративної ради коледжу, на якому розглянули наступний порядок денний:
- ефективність співпраці адміністрації коледжу з органами студентського самоврядування (Чумак Д.В.);
- про особливості вступної кампанії 2026 року (Кульбаченко Ю.Л.);
- моніторинг навчальних досягнень здобувачів освіти (Чала І.Т., завідувачі та методисти відділень);
- різні поточні питання.







