15 січня 2024 року у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" проведено засідання адміністративної ради коледжу, на якому розглянуто питання:
- про результати виконання плану внутрішнього контролю в І семестрі;
- про особливості організації освітнього процесу в ІІ семестрі навчального року;
- про роботу психологічної служби з учасниками освітнього процесу;
- організація роботи з ліквідації академічної заборгованості.
Засідання відбулося в конструктивному руслі та носило результативний характер.




