У групах Т-31 та Т-32 технологічного відділення відбулися заняття-тренінги на тему "Майстерність публічного виступу" з н.д. Українська мова (за професійним спрямуванням) під керівництвом викладача Лесі СВЯТЕЦЬКОЇ.
На занятті студенти активно демонстрували свої проєкти, обговорювали виступи. Щоб набути навичок справжнього оратора, після кожного публічного виступу аналізували його.
Також розглянули алгоритм самоаналізу виступу, мистецтво аргументації та культуру сприймання публічного виступу. Уміння представляти проєкти, якісно інформувати аудиторію є важливою складовою професіограми майбутнього фахівця.
![]() |




