З Днем працівників освіти! Вітання від директора ВСП ТЕФК БНАУ

Шановні колеги! У цю осінню днину щиро вітаю усіх вас з професійним святом - Днем працівників освіти України! 


Дякую за вірне служіння обраній справі, самовідданость, постійний творчий пошук та багатство душі.
Ви несете в цей світ нові знання, добрі справи, прагнення змін на краще, даруєте віру в завтра, добро і світло, вчите залишатися Людиною попри всі обставини та негаразди.
Бажаю всім вам невичерпної енергії, натхнення та прагнення до нових звершень, міцного здоров’я, позитивних емоцій, радості, тепла, добра, родинного затишку, миру кожного дому і нашій Україні.
Вистоїмо! Зможемо! Переможемо!  

З повагою, директор ВСП ТЕФК БНАУ
Ольга ХАРЧИШИНА