07 травня наш коледж гостинно відкрив двері для майбутніх абітурієнтів. До нас завітали учні з Білоцерківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №8, а також школярі з міста.
Учасники заходу мали чудову можливість ближче познайомитися з освітнім середовищем коледжу, поспілкуватися з викладачами та студентами, дізнатися більше про особливості вступної кампанії 2026 та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців.
Для гостей були проведені цікаві та пізнавальні локації:
- тренінг із запуску холодильної установки;
- майстер-клас із надання першої домедичної допомоги для тварин;
- “Майстерня смаку”.
Дякуємо всім, хто завітав до нашого коледжу!
Сподіваємося, що ця зустріч стане першим кроком до вашого успішного майбутнього.









