Виїзне засідання гуртка "Підприємець"

Студенти-гуртківці ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" ОПП "Фінанси і кредит", ОПП "Економіка підприємства" на чолі з керівником гуртка Вікторія Кокоша провели виїздне засідання гуртка в Спільноті UNICEF м. Біла Церква.
  1. Головний адміністратор - Катерина ВІЩАНСЬКА допомогла організувати дозвілля та поєднати приємне з корисним! Адже неформальне спілкування допомагає молоді розкрити творчий потенціал, проявити себе, виявити внутрішні ресурси, які мають бути реалізовані!
  2. Говорили про правила безпечної фінансової поведінки, вплив соціальних мереж та інфопростору на формування особистості, ознайомилися з сучасними новинками на книгарському ринку фінансової грамотності.
  3. І зрозуміли, що для успіху в майбутньому потрібен постійний саморозвиток, мобільність, фінансова обізнаність та економічні знання!
Далі були ігри з користю - гра Монополіст - яка є чудовим способом покращити свої фінансові знання, опанувати навички торгівлі, розвинути вміння заробляти гроші та перемагати в чесній, конкурентній боротьбі!!
Креативили, думали, візуалізували будувавши будинок мрії!!
Ще раз засвоїли всі Правила фінансової грамотності та академічної доброчесності, як запоруки досягнення мети освітнього процесу!