Студенти-гуртківці ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" ОПП "Фінанси і кредит", ОПП "Економіка підприємства" на чолі з керівником гуртка Вікторія Кокоша провели виїздне засідання гуртка в Спільноті UNICEF м. Біла Церква.
- Головний адміністратор - Катерина ВІЩАНСЬКА допомогла організувати дозвілля та поєднати приємне з корисним! Адже неформальне спілкування допомагає молоді розкрити творчий потенціал, проявити себе, виявити внутрішні ресурси, які мають бути реалізовані!
- Говорили про правила безпечної фінансової поведінки, вплив соціальних мереж та інфопростору на формування особистості, ознайомилися з сучасними новинками на книгарському ринку фінансової грамотності.
- І зрозуміли, що для успіху в майбутньому потрібен постійний саморозвиток, мобільність, фінансова обізнаність та економічні знання!
Далі були ігри з користю - гра Монополіст - яка є чудовим способом покращити свої фінансові знання, опанувати навички торгівлі, розвинути вміння заробляти гроші та перемагати в чесній, конкурентній боротьбі!!
Креативили, думали, візуалізували будувавши будинок мрії!!
Ще раз засвоїли всі Правила фінансової грамотності та академічної доброчесності, як запоруки досягнення мети освітнього процесу!
![]() |
![]() |





