Всеукраїнський диктант національної єдності

  Цьогоріч, вже 25-й раз поспіль, 25 жовтня об 11:00 (за київським часом) стартував найбільший український флешмоб - Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.
   ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" долучився до сотень тисяч людей у всьому світі, написав його разом усім колективом та відчув себе частиною великої спільноти, яка об'єднує українців і знавців української мови по всьому світу. Сьогодні це особливо важливо, адже ми бачимо, що війна в Україні йде не лише за збереження наших територій, війна йде за збереження нашої ідентичності.
   Це флешмоб поваги до нашої культури, це можливість долучитися до спільної дії, яка об'єднує всіх нас.
   З Днем української писемності та мови ВСП ТЕФК БНАУ!