05 грудня 2023 р. відбулося урочисте вручення дипломів стипендіатів міського голови кращим студентам закладів вищої освіти м. Біла Церква на 2023/2024 н.р.
Студенти ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" Вікторія Мереженюк (ОПП "Фінанси і кредит", група Ф-31), Богдан Бількевич (ОПП "Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних машин та установок", група К-31) та Тетяна Хайлова (ОПП "Ветеринарна медицина", група В-41) отримали відзнаку з рук мера м. Біла Церква Геннадія Дикого.
ВІТАЄМО КРАЩИХ З КРАЩИХ!!!
ВІТАЄМО КРАЩИХ З КРАЩИХ!!!
![]() |
![]() |
![]() |
|






