20.06 студенти ВСП "Технолого-економічного фахового коледжу Білоцерківського НАУ" взяли участь у воркшопі до дня ефективності за ініціативою ГО "АП ТУ ДЕЙТ" спільно з Молодіжною радою при Білоцерківській міській раді та Міською студентською радою при Управлінні з питань молоді та спорту БМР в рамках проєкту "ВМОТИВОВАНІ" з метою дізнатися детальніше про актуальні виклики та проблеми активних молодих людей Білоцерківщини






