Вітання ректора Шуст О.А з Днем незалежності

 Щиро вітаю з Днем Незалежності України!
 Це свято – всенародне, бо кожен з нас пишається тим, що живе у незалежній демократичній країні.
 Сьогодні нас хочуть позбавити права бути державою, але ми захистили це право на Майданах і захищаємо на фронті, протистоячи одному з найбільш сильних та небезпечних ворогів у світі, і ніколи не здамося! Лише Український народ має право писати свою історію і господарювати у власному домі!
 Бажаю всім непохитної віри в Перемогу, сімейного затишку та щасливого майбутнього у вільній процвітаючій Україні!