Сьогодні студентів ОПП "Фінанси і кредит", ОПП "Економіка підприємства" ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" можна офіційно привітати зі здачею кваліфікаційного іспиту, завершального етапу здобуття освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр.
До складу екзаменаційної комісії ввійшли: голови комісії головний бухгалтер ПрАТ "Білоцерківський консервний завод" Людмила КАБУЛА та директор відділення "Білоцерківське АТ "СенсБанк" Ірина Кузьменко; члени комісії викладачі фінансово-економічних дисциплін - Вікторія Кокоша, Юлія Сагдєєва, Олена Андрющенко, Anzhela Sinyavska; секретар Діана Полонська.
З вітальним словом до майбутніх спеціалістів звернулась методист економічного відділення Світлана Степанчук, яка побажала здобувачам освіти успішного складання іспиту та наголосила на важливості продовження навчання. Також, зазначила, що освіта має зробити значний внесок у розбудову миру як спосіб формування цінностей, знань, поглядів, навичок і моделей поведінки.
Здобувачі освіти продемонстрували глибокі теоретичні та практичні знання, компетентності, набуті під час усього періоду навчання в коледжі, відповідність результатів навчання вимогам освітньо-професійної програми.
Складні життєві обставини не завадили студентам успішно оволодіти фахом.
Вітаємо студентів груп Ф-31, Е-31 з успішною здачею кваліфікаційного іспиту та бажаємо мирного неба, успіхів у професійної діяльності, втілення в життя задумів та сподівань







