17-18.10.2024 року в м. Бровари відбувся осінній чемпіонат Київської області з плавання серед кадетів, юнаків, юніорів.
У змаганнях боролися за нагороди понад 170 плавців з міст Бровари, Біла Церква, Обухова, Вишгорода, Борисполя.
Студент групи К-11 ВСП "Технолого-економічного фахового коледжу Білоцерківського НАУ" Веред Микола завоював золото на дистанції 400 метрів вільним стилем та бронзу на дистанції 200 метрів вільним стилем.
Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо ще більше перемог.
Дякуємо ЗСУ.
![]() |
![]() |





