У ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж БНАУ" відбулася природнича вікторина з біології і екології «Де логіка?» присвячена Всесвітньому дню дикої природи. Захід був проведений у групах КД-11, Т-12 викладачем СЕМЕНЮТОЮ Наталією.
Усі студенти були дуже активними, проявили ентузіазм, кмітливість, непереборне бажання рухатися вперед і досягати високих результатів!
Чекаємо на поповнення нашого коледжу у 2024 році такими ж активними, сміливими, цілеспрямованими, креативними студентами!!!




