Вікторина з біології і екології

  У ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж БНАУ" відбулася природнича вікторина з біології і екології «Де логіка?» присвячена Всесвітньому дню дикої природи. Захід був проведений у групах КД-11, Т-12  викладачем СЕМЕНЮТОЮ Наталією.
      Усі студенти були дуже активними, проявили ентузіазм, кмітливість, непереборне бажання рухатися вперед і досягати високих результатів!
    Чекаємо на поповнення нашого коледжу у 2024 році такими ж активними, сміливими, цілеспрямованими, креативними студентами!!!