Відкритий чемпіонат з боксу

З 17-19 травня відбувся Відкритий чемпіонат Білоцерківської міської територіальної громади з боксу на призи МС Валерія Смірнова. Студент ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" Костюк Микита групи КД - 21 здобув перше місце, нагороджений медаллю, дипломом та кубком. Вітаємо переможця та бажаємо нових спортивних звершень!