Відкриття І етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

   28 жовтня 2024 року відбулась урочиста церемонія відкриття І етапу ХХV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.
   Метою конкурсу є піднесення престижу української мови, забезпечення її всебічного розвитку та функціонування в усіх сферах суспільного життя.
   Студенти ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" долучилися до написання конкурсної роботи.
   З вітальним поетичним словом виступила директор коледжу Ольга Харчишина.
   «Мова - це наша національна ознака, в мові - наша культура, сутність нашої свідомості.»(Іван Огієнко)