28 жовтня 2024 року відбулась урочиста церемонія відкриття І етапу ХХV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.
Метою конкурсу є піднесення престижу української мови, забезпечення її всебічного розвитку та функціонування в усіх сферах суспільного життя.
Студенти ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" долучилися до написання конкурсної роботи.
З вітальним поетичним словом виступила директор коледжу Ольга Харчишина.
«Мова - це наша національна ознака, в мові - наша культура, сутність нашої свідомості.»(Іван Огієнко)
![]() |




