Початок жовтня дарує нам одне з найулюбленіших професійних свят України – День працівника освіти. Це свято мудрості, енергії та наснаги, свято людей, від яких залежить майбутнє цілої нації.
У ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" відбулося урочисте зібрання з нагоди свята. До присутніх у залі з вітанням та словами вдячності звернулися директорка Ольга ХАРЧИШИНА, голова профспілкового комітету Лариса ВОВК та членкиня батьківського комітету Наталія Калінічева. Із музичним подарунком до працівників коледжу завітали вихованці центру позашкільної освіти «Соняшник». Особливо зворушливо прозвучали слова Андрія ОСАДЧОГО, який від імені усього студентства звернувся до всіх присутніх в залі. Студенти групи Т-12 підготували святкове вітання.
Дорогі освітяни і працівники коледжу! Нехай у ваших оселях завжди панує світло і злагода, в серцях – добро, в помислах – мудрість, над головою – мирне небо, у засіках – достаток, а нелегка педагогічна нива колоситься рясним урожаєм людської вдячності! Зі святом!
![]() |
![]() |





