Участь в тренінгу з домедичної підготовки

  10 жовтня 2024 р. пройшов тренінг з надання першої домедичної допомоги. Організатором тренінгу є Білоцерківський медичний фаховий коледж, який діє за сприяння бойових медиків 72-ої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Тренінг включав теоретичну та практичну частину.
    Викладачі ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" предмету "Захист України" Василь Яненко та Марина Шершун разом з головою циклової комісії фізичного виховання та захисту України Юрієм Пелипенком відвідали навчальний тренінг, аби у разі необхідності, володіючи навичками першої допомоги, змогли допомогти своїм близьким і оточенню, зберегти їм життя та мінімізувати подальші ризики.
    Дякуємо організаторам за цю важливу ініціативу. Отримані навички допоможуть нам не лише в екстремальних ситуаціях, але й у повсякденному житті.