10 жовтня п.р. до Всесвітнього дня ментального здоров’я на базі соціально-гуманітарного факультету БНАУ відбувся «Освітянський діалог: Турбота про ментальне здоров’я як комплексний підхід професійної допомоги й особистісного зростання та самопіклування», у якому взяли участь директор ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" Ольга Харчишина та практичний психолог коледжу Сніжанна Гриценюк.
Захід об'єднав освітян та фахівців соціально-психологічних служб Білоцерківської громади. Учасників вітали ректор Білоцерківського НАУ Олена Шуст та заступник голови КОДА Жанна Осипенко. Виступали начальник Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Петрик, директор Навчально-методичного центру психологічної служби Людмила Корнієнко, директор Білоцерківського академічного ліцею «Вектор»-гімназія № 18 Тетяна Мартинюк.
Було представлено Програму збереження ментального здоров’я та психосоціальної підтримки населення Білоцерківської МТГ у сфері освіти на 2024-2026 роки, презентовано роботу Центру ментального здоров'я та організацію роботи команд підтримки у закладах освіти, ознайомлено із формуванням культури ментального здоров’я в закладах освіти та окреслено перспективи розвитку нових ініціатив.
Практичною частиною заходу став тренінг «Ефективні методи самодопомоги для дорослих у стресові періоди», який провела Алла Клочко, завідувач кафедри психології та здоров’я людини Білоцерківського НАУ, доктор психологічних наук, доцент, сертифікований тренер. Було дуже корисно, мотиваційно та ресурсно!
![]() |
|
![]() |
![]() |






