02.04.2024 року студенти 1 курсів Технологічне Відділення, Економічне Відділення, Відділення енергетичного машинобудування ВСП ТЕФК БНАУ, Ветеринарне відділення ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж БНАУ" та викладачі Лариса Вовк, Юлія Кульбаченко долучились до коуч-студії «Радіаційна безпека», організованою Комунальним закладом Київської обласної ради «Мала академія наук учнівської молоді».
Під час заходу Лелюшок С.О. - доцент кафедри аналітичної хімії Київського національного університету імені Тараса Шевченка розповів про іонізуюче випромінювання (види іонізуючого випромінювання, його дія на організм, захист від нього
, чи потрібно і коли саме вживати йод, що робити у випадку радіаційної загрози) та про аварію на ЧАЕС (ядерне паливо та ланцюгова реакція, принцип роботи АЕС, хронологія подій 25-26 квітня, причини аварії, чи справедливо звинуватили персонал ЧАЕС, хто є справжнім винуватцем).
Дякуємо КЗ КОР МАНУМ та Мирославі Лоєвій за такі заходи, студенти та викладачі отримали багато нової та цікавої інформації.
Координатор від ВСП ТЕФК БНАУ - Москаленко Лада Борисівна, викладач фізики та астрономії.
![]() |
||
![]() |
![]() |
![]() |







