Участь у турнірі "Коло безпеки"

03 лютого 2024 року студентський актив ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" взяв участь у турнірі "Коло безпеки".
Учасники у легкій та ігровій формі підвищили рівень знань про основні форми насильства, жорстокого поводження з дітьми. Також під час турніру були спростовані міфи та проаналізовані факти домашнього насильства, визначені особливості взаємодії з незнайомцями та способи попередження ризикованих ситуацій на вулиці.
Захід реалізовується в рамках проєкту "Громадська ігрова майстерня" Управлінням молоді та спорту Білоцерківської міської ради та ГО "Центр неформальної освіти".