Тренінгове заняття з формування компетентностей безпечної поведінки

В рамках співпразі ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" з Комунальним закладом Київської обласної ради «Мала академія наук учнівської молоді» 01.05.2024 року студенти першого курсу освітньо-професійної програми «Інформаційна діяльність підприємства» разом з викладачами Л.А. Вовк та О.О. Бондаренко відвідали тренінгове заняття з формування компетентностей безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях в Класі безпеки.
На якому Андрій Паламарчук, начальник піротехнічної групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС у Київській області та інші фахівців цієї служби ознайомили студентів з вибухонебезпечними приладами та правилами поведінки під час виявлення підозрілих небезпечних предметів.
Людмила Ніколенко, провідний інспектор ВОПР Білоцерківського РУ ГУ ДСНС України в Київській області та Щетина Оксана, провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в Київській області, ознайомили студентів з алгоритмом дій під час пожежі та правилами евакуації.
Микола Бебко, керівник гуртка КЗ КОР «МАНУМ» спільно з Віолеттою Прядко, фельдшером частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування ГУ ДСНС у Київській області, провели навчальний тренінг із першої домедичної допомоги й тактичної медицини. Студенти отримали базові практичні навички надання першої невідкладної допомоги в умовах бойових дій та екстремальних ситуаціях.
Дякуємо КЗ КОР МАНУМ за цікаву і корисну зустріч, студенти отримали позитивні емоції та враження.