Колектив ВСП «Технолого-економічного фахового коледжу Білоцерківського НАУ» з глибоким сумом сповіщає, що 5 липня 2024 року пішла у вічність Бойко Наталія Миколаївна, викладач коледжу, надійна колега, чуйна та порядна людина, прекрасна мама двох синів Ярослава та Максима, які сьогодні боронять нашу країну в лавах Збройних Сил України.
Наталя Миколаївна була доброю, працелюбною, наполегливою, відкритою, цілеспрямованою людиною високої моралі та незмінного оптимізму. Двадцять років свого життя віддала вихованню студентської молоді, працюючи в нашому коледжі викладачем географії, біології та екології. Чотирнадцять років Наталія Миколаївна очолювала відділення інформаційних технологій, щедро передаючи своїм студентам та колегам знання та життєву мудрість.
Життєвий та професійний шлях Наталії Миколаївни – це зразок людяності та чесності, приклад служіння своїй професії, взірець для наслідування. Внесок Наталії Миколаївни у розвиток нашого коледжу є безцінним, її щирість і доброзичливість, простота і душевне багатство назавжди залишиться у нашій пам’яті.
Схиляємо голови в скорботі.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Сумуємо разом з ними.
Вічна і світла пам'ять
Прощання з Бойко Наталією Миколаївною відбудеться в суботу, 06 липня 2024 року, з 12.00 біля моргу лікарні ім. Семашко, відспівування о 14.00 в храмі Іоана Богослова с. Фурси.
Підтримати родину можна переказом на картку 4149 4991 6010 0739 (син Бойко Максим)




