Наприкінці семестру викладачі та студенти ВСП "Технолого-економічного фахового коледжу Білоцерківського НАУ" підсумовують результати своєї наполегливої праці й оцінюють свої надбання. Підсумовуючи роботу гуртка "Хімія і сучасність", викладачкою Євдокія Заяць проведено нагородження учасників-переможців ХХІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади "На Урок" з хімії.
З-поміж 33 учасникі дипломи І ступеня отримали: Іванків Ю., Поліщук В., Музиченко А., Ярич А. - студентки групи Ф-11.
Дипломами ІІ ступеня нагороджені: Гранецька А. (група Е-11) та Сітракова Т. (група Т-11).
Дипломи ІІІ ступеня здобули: Гуцаленко В., Казюка Н., Леус В. - студенти групи Е-11 та Самусенко Є. (група Т-11).
Пишаємось нашими розумними й здібними студентами та бажаємо натхнення й успіхів у навчанні!!!





