21 лютого 2024 р. для реалізації пограми академічної мобільності закладами-партнерами ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ» та ВСП «Полтавський фаховий коледж Національного університету харчових технологій» проведено спільний освітній проєкт «Конференція за підсумками технологічної практики», учасниками якої стали студенти 3 і 4 курсів спеціальності 142 Енергетичне машинобудування та викладачі-керівники практики.
Мета заходу: встановлення інтеграційних зв’язків, обмін досвідом між студентами-учасниками академічної мобільності та формування у них нових професійних компетентностей.
Захід розпочався вітальним словом заступника директора з навчально-виробничої роботи ВСП ТЕФК БНАУ Лідії ДУДНИК, фахівця з професійного навчання персоналу ПрАТ «МХП» Марини ШЕПТИЦЬКОЇ й головного фахівця з навчання, оцінки та розвитку персоналу Вікторії СТРОГОЇ. Свій досвід презентували студенти групи К-412 ВСП ТЕФК БНАУ Гуляєв Д., Черевко М., Шлапацький М., Царенко О., Ковтун А., Зотов Р., Мартиненко О., Мединський Д., Дяченко Т. та студент групи 41-Х ВСП ПФК НУХТ Лещенко Д.
По завершенню заходу викладачі-учасники контактної групи з питань реалізації академічної мобільності ВСП ТЕФК БНАУ Олег БАДІН, Максим МИДЛОВЕЦЬ, Микола БАРАНЕНКО, завідувачка відділенням енергетичного машинобудування Галина РЯБЧЕНКО, координатор академічної мобільності Євдокія ЗАЯЦЬ, та викладачі ВСП ПФК НУХТ Тетяна ВАРАКІНА, Тетяна РЕШТА, Павло КСЕНЖЕНКО провели обговорення та окреслили напрямки подальшої співпраці.
![]() |
![]() |
![]() |






